SPOTKANIE BENEFICJENTÓW PROGRAMU DK+ INICJATYWY LOKALNE 2013-2018

Wczoraj nasza reprezentacja GOK Kwidzyn uczestniczyła w Spotkaniu Beneficjentów Programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2013-2018, które odbyło się w Warszawie. GOK Kwidzyn był Beneficjentem ww. Programu w roku 2015 i od tego momentu cały czas ogłasza Konkurs inicjatyw Lokalnych w Gminie Kwidzyn wspierając Grupy Nieformalne z własnego budżetu. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję również usłyszeć wnioski dotyczące ewaluacji Programu Inicjatyw Lokalnych, która może być dla Ośrodków Kultury dobrym wsparciem i pomóc w szerszym spojrzeniu na ww. Program. Spotkanie takie jest również bardzo wartościowe jeśli chodzi o wymianę doświadczeń z przedstawicielami instytucji kultury z całej Polski wśród którym znalazło się wielu naszych zaprzyjaźnionych dyrektorów oraz animatorów kultury. Skoro już tam byliśmy, to oczywiście zrobiliśmy trochę zdjęć, które Wam przekazujemy. Narodowe Centrum Kultury, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.