TYLKO 8 OŚRODKÓW KULTURY Z CAŁEJ POLSKI!!!

Kolejna dobra wiadomość !!! :).

Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie został wybrany jako jeden z 8 domów kultury z całej Polski do stworzenia publikacji dotyczącej dobrych praktyk w kulturze. Publikacja będzie nosiła nazwę „Narzędziownik. Diagnoza w kulturze”. Jest to dla nas ogromna radość, bo działania naszego ośrodka zostały zauważone przez Narodowe Centrum Kultury i uznane za wzór dobrych praktyk. Ponadto Ośrodek otrzyma nieodpłatnie pakiet publikacji Narodowego Centrum Kultury a jedna osoba z zespołu Ośrodka weźmie udział w bezpłatnym szkoleniu pt. „Działaj wspólnie! Współpraca międzysektorowa.

Mało tego!!!
To jeszcze nie koniec spraw przyjemnych. Nasz Ośrodek otrzyma nieodpłatnie pakiet publikacji Narodowego Centrum Kultury a jedna osoba z naszego z zespołu pojedzie do Radziejowic na szkolenie pt. „Działaj wspólnie! Współpraca międzysektorowa”