W Pracowni Rzeźby w Rakowcu odwiedziła nas najmłodsza grupa z przedszkola GAMA z Rakowca. Dzieci poznały dokładniejszą historię powstania pracowni.  Usłyszały bajkę o rzeźbiarzu Rak. Każdy maluszek wykonał swoja prace, którą zabrał do domu... Każda praca była wyjątkowa.

W naszej Pracowni Rzeźby przywitaliśmy dzieci z przedszkola PROMYK z Kwidzyna. Dzieci poznały techniki rzeźbiarskie, podstawowe narzędzia do wykonywania rzeźb. usłyszały bajkę o Rzeźbiarzu Rak po czym samodzielnie wykonały swoje autorskie prace. Każdy kto wykonał pracę mógł zabrać ja ze sobą jako pamiątkę. Na zakończenie zostały wręczone certyfikaty.

Odwiedziły nas dzieci z przedszkola z Rakowca. Większość z nich to stali bywalcy naszych zajęć ale dzisiaj pracowały w wyjątkowy sposób poznając przy okazji dokładniejszą historię powstania pracowni. Usłyszały bajkę o rzeźbiarzu Rak, poznały podstawowe narzędzia do wykonywania rzeźb. Każde dziecko wykonało samodzielnie swoje prace, które powstawały w wspaniałym artystycznym

Przyjechała do naszej Pracowni wspaniała grupa z SP4 Kwidzyn. Wspaniałe dzieci o dużych horyzontach artystycznych, jak widać na zdjęciach nie tylko rzeźbiarze :) dzieci od początku bardzo się zainteresowały tym co się dzieje w Naszej pracowni, zadawały bardzo dużo pytań. Wysłuchały bajki o rzeźbiarzu Rak po czym poznały techniki rzeźbiarskie, następnie same wykonały bardo

Odwiedziła nas wspaniała grupa dzieci z Grudziądza :) dzieci dowiedziały się czemu służy nasza pracownia, gdzie się ona znajduje, usłyszały o naszych okolicach i o historii a Rzeźbiarzu Rak. Każdy zapoznał się z technikami rzeźbiarskimi a następnie wykonał samodzielnie swoja pracę, którą zabrał w jako pamiątkę. Po ciężkiej pracy każdy otrzymał certyfikat rzeźbiarza .

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.