30-lecie Wesołej Gromadki

30 lat minęło jak jeden dzień chciałoby się rzec. Wesoła Gromadka, to zespół, który stał już się ikoną reprezentującą Gminę Kwidzyn podczas różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych zarówno w gminie, powiecie jak i w różnych częściach Polski, a także za granicą. "Wesoła Gromadka" - pod tą nazwą kryje się wyjątkowa historia osób, które z pasji do muzyki 30 lat temu postanowiły założyć Ludowy Zespół Śpiewaczy. Podczas obchodów Jubileuszu nie mogło zabraknąć życzeń, wzruszeń, wspólnego śpiewania oraz radości z wspólnego przebywania. Nasz Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie od początków swojego istnienia współpracuje z Wesołą Gromadką i cieszymy się, że razem z nimi możemy upowszechniać kulturę i tradycje Dolnego Powiśla. Życzymy Wesołej Gromadce dalszych sukcesów, wsparcia przyjaciół i znajomych,a także wielu instytucji.
Fot: Gmina Kwidzyn