×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2011/wesola_gromadka is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gokkwidz/domains/gokkwidzyn.pl/public_html/images/2011/wesola_gromadka.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2011/wesola_gromadka

30 lat minęło jak jeden dzień chciałoby się rzec. Wesoła Gromadka, to zespół, który stał już się ikoną reprezentującą Gminę Kwidzyn podczas różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych zarówno w gminie, powiecie jak i w różnych częściach Polski, a także za granicą. "Wesoła Gromadka" - pod tą nazwą kryje się wyjątkowa historia osób, które z pasji do muzyki 30 lat temu postanowiły

26.07.2013r. Otwarcie mostu przez rzeką Wisłę koło Kwidzyna. W trakcie imprezy na scenie w Korzeniewie wystąpił  między innymi Ludowy Zespół Śpiewaczy Wesoła Gromadka z Tychnów. Oto kilka zdjęć.

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.