"Anioły Kultury”!!!

Zapoczątkowaliśmy nową tradycję w naszym Ośrodku. Po raz pierwszy rozdaliśmy „ Anioły Kultury”!!!

Czas wyjaśnić jaki cel nam przyświecał naszym niecodziennym warsztatom, w jakich udział wziął cały zespół naszego Ośrodka. Koniec roku zawsze skłania do refleksji, przemyśleń a przede wszystkim do podsumowania minionego roku. Postanowiliśmy nie być  inni i zrobić dokładnie to samo, czyli podsumować  2015 r. i wykonać mały rachunek sumienia. Postanowiliśmy podarować „Anioły Kultury”, dziękując w ten sposób osobom, a raczej osobowościom, które w naszej pracy zaznaczyły się w sposób szczególny w obszarze bliskiej nam działalności kulturalnej. To postacie wyjątkowe, cechujące się profesjonalizmem i skutecznością w działaniu, często pełnią rolę lokalnych liderów w szerszej działalności społecznej. To osoby aktywne i zaangażowane w rozwój kultury na terenie naszej Gminy. Chcemy, aby zostały zauważone i docenione. Nasze anielskie pudełka, które otrzymały nasze „Anioły Kultury”, to więcej niż codzienne przedmioty, bo zrobione są własnoręcznie i mają duszę!!! W ten sposób zapoczątkowaliśmy wyjątkową tradycję naszego Ośrodka, którą będziemy się starać podtrzymywać.