3…2…1…0… START!!! ZACZYNAMY DRUGI ETAP PROJEKTU „ASAMBLAŻ-TRZY WYMIARY KULTURY”

Po krótkiej przerwie wracamy do pracy nad projektem  „Asamblaż – trzy wymiary kultury” dofinansowanego ze środków MKiDN z mieszkańcami Ośna, Dubiela i Rakowca.  Po warsztatach z odkrywania skarbów lokalnej kultury ze Zbigniewem Mieruńskim nadszedł czas na kolejny etap czyli  warsztaty twórcze  z artystami  w wyniku których powstanie mural, gra terenowa i instalacja artystyczna. Właśnie dziś z Czesławem Fankidejskim rozpoczęliśmy pracę przy muralu w Ośnie, było naprawdę pracowicie i twórczo do późnych godzin nocnych. Pozazdrościć energii i zaangażowania mieszkańców tego sołectwa. Bardzo miłe spotkanie z Panią Kazimierą Wawrzyniak, osobą, która „wniosła” dużo do historii Ośna a przede wszystkim do wartości projektu,  autorka tekstu na muralu i nie tylko. Po prostu tam trzeba być i to zobaczyć !!!