Teatr na wynos podano! SUKNIE

"SUKNIE" w Pastwie

Kolejny spektakl i kolejne warsztaty w ramach programu Kultura Dostępna odbyły się tym razem w świetlicy w Pastwie, która natenczas stała się dla mieszkańców oraz przybyłych gości z Gminy Kwidzyn prawdziwym teatrem, w którym każdy mógł wziąć udział oraz doświadczyć profesjonalnej gry aktorskiej. Tym razem gościł u nas Teatr Zaczarowany Świat z Torunia, który wystawił spektakl "Suknie". Po spektaklu odbyły się warsztaty, które odbiły się bardzo pozytywnym echem wśród uczestników, którzy mogli poznać warsztat aktorski od podszewki oraz aktywnie wziąć udział w ćwiczeniach dotyczących m.in. świadomego wykorzystania swojego głosu oraz ciała, aby jeszcze lepiej wyrazić to, co chcemy przekazać innym.