Teatr na wynos podano! Drugi Pokój

Za nami ostatni spektakl teatralny w ramach programu Kultura Dostępna, który odbył się tym razem w Gimnazjum w Nowym Dworze. Przed publicznością wystąpił Unia Teatr Niemożliwy, który na pewno poruszył, zmusił do myślenia i do zadawania konkretnych pytań, bo taki jest właśnie "Drugi Pokój". Spektakl poruszał temat życia i śmierci, przeszłości i przyszłości,ale również tego, co w nas jest głęboko ukryte. Przed spektaklem i po nim odbywały się warsztaty teatralne, w których brała udział młodzież. Tym spektaklem kończymy program Kultura Dostępna, który na pewno odbił się pozytywnym echem, rozbudził teatralny głód wśród uczestników, a także został bardzo pozytywnie oceniony, bo to naprawdę bardzo wartościowy program. Teraz trochę migawek z ostatniego spektaklu w Nowym Dworze.