"KORZENIEWIACY, TO MY"

Pod tą nazwą kryje się bardzo wiele. To nie tylko nazwa Grupy Nieformalnej działającej w ramach Konkursu Inicjatyw Lokalnych w Gminie Kwidzyn 2019 organizowanego przez GOK Kwidzyn, ale przede wszystkim to grupa osób zaangażowanych na rzecz swojej miejscowości, chcących zrobić coś więcej dla innych. W sobotę odbyło się zakończenie działań związanych z realizacją inicjatywy. Podsumowaliśmy wspólnie to wszystko, co działo się przez ostatnie miesiące, a więc warsztaty fotograficzne, spacer do Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn z siedzibą w Marezie w celu historycznych poszukiwań dotyczących miejscowości Korzeniewo, a także przygotowanie wystawy z wcześniej zrobionych podczas warsztatów zdjęć Korzeniewa. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Wielkie podziękowania dla partnera inicjatywy Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn Filia w Korzeniewie w osobie Kasia Majda, która była bardzo mocnym wsparciem dla Grupy "Korzeniewiacy,to my" podczas realizacji tego wydarzenia. W trakcie realizacji inicjatywy odkryliśmy wiele talentów, które mamy nadzieję, będą się dalej rozwijały. Przesyłamy trochę zdjęć z sobotniego podsumowania inicjatywy.