KONKURS INICJATYW LOKALNYCH - karty zostały rzucone:)

Do tegorocznego konkursu swoje wnioski złożyło 6 grup inicjatywnych tj.
- OŚNIACZKI Z DZIKIEJ PACZKI - "Etno Ośno"
- GRUPA NIEFORMALNA S.0.S TYCHNOWY - "Ocalić od zapomnienia - Pogotowie Ratunkowe - Tychnowy"
- PROMOTORKI TRADYCJI I AKTYWNOŚCI - "Aktywnie, kulinarnie, historycznie i na sportowo poznajemy Powiśle"
- KGW LICZE - "Trzy kroki do Powiśla"
- CZWARTKOWE MAMY - "Owocowo-warzywna spiżarnia naszej babci z Dolnego Powiśla"
- KLUB FILMOWY W MAREZIE - "Filmoteka w Marezie czeka na ciebie!"
Wnioski zostaną ocenione przez niezależną komisję w skład której wchodzą osoby bardzo kreatywne, pomysłowe, jak zawsze pozytywnie i kulturalnie zakręcone.
Skład komisji:
- Monika Jastrzebska-Opitz - dyrektor w Żuławski Ośrodek Kultury, osoba bardzo wesoła, energiczna, świetna koordynator różnorakich projektów, która współpracuje z wieloma artystami, bardzo dobry organizator i przede wszystkim człowiek, który zaraża swoim optymizmem:) Razem z ŻOK brała udział w programie DOM KULTURY+ INICJATYWY LOKALNE 2014r,.
- Dorota Nawój - od 13 lat związana z lokalną kulturą, wieloletnia dyrektor oraz animator w Dom Kultury Subkowy, członek Rady Programowej Lokalnej Grupy Działania Wstęga Kociewia, członek wielu komisji granatowych. p. Dorota Nawój jest bardzo otwartą osobą i w poprzedniej edycji Konkursu Inicjatyw służyła nam zawsze swoją pomocą i dobrą radą jako doświadczona osoba,która brała również udział w programie DK+ Inicjatywy Lokalne 2014r.
- Wojtek Demko - od 2015r, animator Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL. Przez 8 lat pełnił funkcję dyrektora Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury gdzie nie tylko organizował,ale również prowadził szereg bardzo ciekawych i udanych imprez. Jest świetnym animatorem oraz doradcą zawodowym. Swoje doświadczenie zdobywał w licznych instytucjach i organizacjach pozarządowych jako pracownik oraz wolontariusz. Wojtek również brał udział w programie DK+ Inicjatywy Lokalne 2015r. ogłoszonym przez Narodowe Centrum Kultury.
Przypominamy,że 10 czerwca ogłoszenie wyników!!! Trzymajcie kciuki!!!:)