Ewaluacja i twórcza integracja!

Czas realizacji inicjatyw dobiegł końca. Nadszedł okres podsumowań, refleksji i tak modnej ostatnio ewaluacji. W naszym wydaniu oznacza to kreatywne, energetyczne i integracyjne spotkanie w bardzo miłym gronie, przy okazji którego dokonujemy wartościowych ocen i wyciągamy wnioski z naszych działań. W świetlicy w Korzeniewie gościliśmy liderki grup nieformalnych tegorocznych inicjatyw: Promotorki tradycji i aktywności, Ośniaczki z Dzikiej Paczki,Klub Filmowy w Marezie, S.O.S Tychnowy, KGW Licze ,Czwartkowe Mamy i doświadczonego ewaluatora Zbyszka Mieruńskiego, dobrego ducha wszelkich pozytywnych inicjatyw oddolnych. Liderki pod okiem prowadzącego podzieliły się swoimi doświadczeniami z realizacji projektów, wskazały na trudności, wyzwania jak i ogromną satysfakcję z podjętych działań. Podczas pracy warsztatowej w grupach dokonały twórczych odkryć, przyjrzały się swoim inicjatywom „z boku”, mogły zobaczyć je z różnych perspektyw. Dziękujemy za przybycie oraz aktywność podczas spotkania. Wasza obecność utwierdza nas w przekonaniu, że  pomoc w realizacji  działań i projektów małych społeczności lokalnych jest niezwykle istotnym elementem naszej pracy i przyczynia się do poszerzania oferty kulturalnej w naszej gminie. Zapraszamy na uroczyste zakończenie do świetlicy kulturalno-oświatowej w Rakowcu, w piątek 16.12. na godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich liderów, partnerów projektów, „Anioły Kultury” i tych, którzy lubią być tam, gdzie dzieje się coś ważnego i wartościowego!