"Pomorskie poszerzenie pola kultury"

"Pomorskie poszerzenie pola kultury" - pod tym hasłem odbyła się w Kwidzyńskim Centrum Kultury debata poświęcona sferze kultury, która bez wątpienia jest nam bardzo bliska. Podczas debaty nasz Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie miał swoje "5 minut" w trakcie których opowiedzieliśmy o Inicjatywach Lokalnych w Gminie Kwidzyn jako dobrych praktykach. Ważnym głosem w debacie był głos liderek Inicjatyw Lokalnych, które reprezentowały p. Grażyna Wandtke, p.Erika Tecmer oraz p. Elżbieta Szczukowska. Liderki opowiedziały o motywacjach, problemach oraz zapatrywaniach na przyszłość, która jak mogliśmy usłyszeć będzie związana z angażowaniem się w kolejne inicjatywy i wcielanie nowych pomysłów w życie.